• Hız
  • Oynanabilirlik
  • Grafik/Ses
  • Güncelleme
  • Yönetim

Der baran Cumhuriyeti’nde meydana gelen ayaklanmaya karşı olmak mı istersiniz yoksa NUI isyancılarından biri olarak ayaklanmada mı yer almak istersiniz? War Rock oyunu MMOFPS tarzı yani çoklu oyunculu çevrimiçi birincil gözden ateş etme oyunudur. Oyunun aktif ve dinamik yapısı oynanabilirliğini arttırmaktadır.

Sponsorlu Reklamlar

WarRock oyununda Türk oyuncuların hoşuna gidecek bir özellikte oyunun hikayesinde Ramazan isimli bir karakterin olmasıdır. Oyunun hikayesi Derbaran Cumhiriyeti’nin Başkanı Zaripov’un zulmüne başkaldıran General Karmali’nin NUI kuvvetlerine katılmasıyla başlıyor. General Karmali “Zaripov’un zulmüne boyun eğmeyeceğiz, NUI kuvvetleri bu ülkeyi geri alacaktır” sözleriyle isyancılara destek olmuştur. Hikaye bu şekilde devam ederek daha da ilginç bir durum oluşmaktadır.

Oyunda NUI isyancısı yada Derbaran askeri olabilirsiniz. Ayrıca 5 farklı karakter seçeneği mevcuttur. Bu karakterler: Engineer – mühendisler teknoloji alanında gelişmişlerdir, MP5 kullanırlar. Medic – sıhhiyeciler iyileştirme konusunda yeteneklidirler, MP5 kullanırlar. Sniper – keskin nişancılık konusunda eğitimlidirler, M24 uzun namlulu silah kullanırlar. Assault – saldırı ekibidirler, K2 uzun namlulu otomatik silah kullanırlar. Heavy Trooper – ağır makinalı silahlar konusunda uzmandırlar, PZF_3 silahını kullanırlar.

WarRock sürekli güncellenen yapısı, turnuvaları, level sistemi, deneyim kazanma, yeni silahlar, farklı haritalar vb. birçok özellik barındırır. Bu özellikler oyunu dinamik bir yapıya kavuşturmaktadır.

War Rock oyunu tamamen ücretsizdir. Oyunu indirmek için aşağıda bulunan War Rock İndir butonuna tıklayarak indirebilirsiniz. Oyuna kaydolmak için ise yine aşağıda bulunana War Rock Kaydol buyonuna tıklayınız. Artık bir isyancı yada muhafız olarak savaşmaya hazırsınız.

 

Warrock Oyunu Kayıt Sayfası

 

Oyunun kayıt sayfasında iki adet seçenek var. Bu seçenekler arasında Facebook ile kaydol seçeneği de var. Yani uzun uzadıya kayıt aşamaları ile uğraşmak istemezseniz, yapmanız gereken bu seçeneği kullanmak.

Warrock Kayıt Sayfası

Warrock Kayıt Sayfası