• Oynanabilirlik
  • Grafikler
  • Yenilikler
  • Gerçekçilik
  • Önerilebilirlik

Tarayıcı tabanlı olarak kullanıcılara sunulan ve asla indirmeye gerek duymayan, Legends Online oyununa ait tabanıyla dikkat çeken ve oynanabilirliği üs seviyede olan bir online oyun. Adı Wartune..!

Sponsorlu Reklamlar

Direk üye olarak oynayabileceğiniz veya üye olmadan Facebook aktif hesabınızla giriş yaparak oynayabileceğiniz bir oyun olan Wartune, sitemiz aracılığı ile yayınladığımız oyunlar içerisinde tavsiye edebileceklerimizden.

Oyunda ki ana amacınız Dünya’yı kötülüklerin pençesinden kurtarmak, zalimleri yok etmek ve barış dolu bir Dünya’nın kapılarını aralamak olmalıdır. Dünya’nın bu denli bir kaosun dibine itilmesinin en büyük sebeplerinden bir tanesi olan son Dünya savaşının izlerini tamamen ortadan kaldırmalı ve barışı yeryüzünde hakim kılmalısınız. Bunu oyuna başlama aşamasında seçeceğiniz karakterinizle yapmalısınız. Oyunumuzda birbirinden farklı yedi adet karakter yer almaktadır. Bu karakterlerin özelliklerini iyi ayırt etmeli ve kendinize en uygun olanını seçmelisiniz. Karakterlerinizin daha üst seviyelere gelmesini ise katılacağınız savaşlarda alacağınız başarılar belirleyecektir. Aynı zamanda bir diğer belirleyici unsur ise, yeniden yapılandırdığınız şehriniz ve şehrinizi büyütmek için elde edeceğiniz çabalar olacaktır.

Cephane açısından katıldığınız savaşlarda elde ettiğiniz mühimmat oldukça önemli ve karakterinizin gelişimi için olmassa olmazlardan bir tanesi. bu mühimmatlar sayesinde, savaşta güçlenen karakterler daha da güçlenecektir. Karakter gücünün çok önemli olduğunu düşünürseniz, bu ayrıntının önemini de anlayabilirsiniz.

Hem grafik, hem de karakterler ve diğer kolaylıklar açısından kullanıcılarımıza tavsiye edebileceğimiz oyunlar arasında yer alan Wartune ile tarayıcınız üzerinden oldukça eğlenceli ve bir o kadar da macera dolu zamanlar geçirebilirsiniz. Karakteriniz güçlendikçe oyuna daha da bağlandığınızı düşünürsek, Wartune adlı online oyunumuzdan vazgeçemeyeceksiniz.

Bütün kaydol.com.tr kullanıcılarına online oyunlar kategorimize gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz.

Wartune Oyunu Kayıt Sayfası