• Oyun Kalitesi
  • Etkileyicilik
  • Oynanabilirlik
  • Güncelleme
  • Karakterler

Son zamanların en heyecanlı oyunları arasında olan Wild Guns oyunu Gameforge tarafınca yayınlanarak geliştirmiştir. Teması bir vahşi batıdan gelmekte ve oyun hem savaş içerikli, hem de strateji geliştiricidir. Bu tarz oyunların geneli savaşla alakalı olduğundan dolayı oldukça ilgi çekici ve aynı zamanda en çok oynananlar arasındadır. Bu oyunun en güzel özelliği savaşın yanı sıra sürekli strateji geliştirmektedir. Kızılderililerin yer aldığı, kovboyların çokluğu ve oyun içinde Meksikalıların bulunduğu ve ayrıca hiçbir şekilde bitmeyen savaşın yer alması sürekli mücadele ettirmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Bu üç grup arasından birini seçerek Wild Guns oyunu içerisinde büyük bir mücadeleye dilediğiniz gibi başlayabilirsiniz. Gruplar genel olan özellikleri ile şu şekildedir; Kovboylar, sürekli savunması ağır olan kovboyların büyüklüğü Meksika ve ayrıca Kızılderiliden iki kat olarak fazladır. Buna ek bir şekilde çiftçileri fazlası ile ham madde üretme kapasitesi vardır. Meksikalılar, dengeli bir şekilde oyun yapısı olan ve dayanıklı şekilde rahatlıkla surları inşa etme kapasitesi ve ayrıca diğer gruplara göre iki kat daha fazla inşa etme özelliğine sahip olmaktadır.

Son olarak diğer grup Kızılderililer, tamamen bir agresif oyun yapısı ile birlikte diğerlerine oranla oldukça düşün bir savunma değerleri vardır. Buna rağmen rakiplerinin şehrine gizli bir şekilde casus olarak girerek tamamen hazırlıksız yakaladığında saldırabilmektedir. Wild Guns oyunu farklı grupları ile tamamen değişik bir yapıya sahip olarak eğlendirmektedir. Savaş oyunlarına göre tasarım açısından ve teması oldukça farklı olan bu oyunu çok seveceksiniz. Vahşi batının getirdiği eğlenceyi sanal dünyasına taşıyan oyun tasarımcıları oldukça kaliteye önem vermiştir.

Wild Guns Kaydol