Oynayabileceğiniz en iyi Free2Play oyunlarından bir tanesi olan Wind Of Luck oyunu ile karşınızdayız. Ve bu oyun online oyun anlayışınızı da değiştirebilecek cinsten. Her türlü aksiyon ve hezimetin yaşanabileceği bir oyun. Aslına bakılırsa akıllı cihaz oyunlarının efsanesi haline gelen Clash Of Clans oyununa da benzetebiliriz. Aynı tarzda elinize verilen silahlar ve birkaç şey geliştirilmek ana amacınız. Sürekli gelişme sağlanan bu durum oyuna olan bağımlılığınızı da arttırıyor.

Sponsorlu Reklamlar

Oyunda 2 adet rol bulunuyor ve bu rollerin her ikisi de bir oyuncu için eğlenceli olabilir.

Peki bu roller neler; Bu roller Korsan ve korsanlar ile baş etmeye çalışan cesur bir kaptan.

Wind Of Luck Kaydol

Wind Of Luck Kaydol

Bu demek oluyor ki oyuna başlamadan hemen önce rolünüzü en iyi şekilde seçmeniz gerekliliği. Rolünüzü iyi seçtiğiniz takdirde oyunda ki gidişatınızı belirliyor ve oyunun iyi bir oyuncusu olma tarafınızı da belirlemiş oluyorsunuz.

Karşılaşacağınız düşmanlar için rastgele saldırmaktansa, düşmana göre bir savaş stratejisi belirlemeli ve bu stratejinin sadece ekibinizi düşmana doğru yönlendirmekten ibaret olmadığını bilmeniz gerekir. Gemilerinizin seçim aşaması da dahil olmak üzere en iyi strateji belirlenmeli, ordunuzu boş yere kurmamalısınız.

Wind Of Luck

Wind Of Luck

Oyunun bir diğer çarpıcı, etkileyici özelliği ise kesinlikle çok fazla seçeneğe sahip olmanız. Bu seçenekler neler derseniz, çok fazla 3D açık deniz, ziyaret edilecek lokasyonlar ve daha fazlası. Hepsi tamamen sizin seçiminize bırakılmış şekilde sizi bekliyor.

Wind Of Luck Oyununa Kaydol