• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Hikaye
  • Güncelleme
  • Platformlar

Online oyunlar her gün üstüne bir yenisini eklerken, piyasaya her gün yeni bir online oyun çıkmaya hazırlanıyor. Bu oyunlardan bir tanesi de Wings Of Destiny adlı, öncelikle Facebook üzerinden başlayan ve daha sonra ise kendi web sitesi üzerinden yayına devam eden online oyun.

Sponsorlu Reklamlar

Bünyesinde hiçbir online oyunda bulunmayan özellikler barındıran Wings Of Destiny ile sen de yeni bir hikayeyi keşfe çıkmaya hazırlanabilirsin.

Öncelikle oyuna yeni başlayanlar için bir görev yönlendiricisi oyuna dahil edilmiştir. Bu görev yönlendiricisi ve yol haritası sayesinde, oyuna başlar başlamaz ne yapmanız gerektiği hakkında, kapsamlı olarak bir bilgilendirme alacaksınız. Ve oyunun belirli bir seviyesine kadar da bu yönlendirmeler devam edecek. Bu hem oyuna alışmanızı, hem de oyun içerisinde daha üst düzey başarılar elde etmenizi sağlayacaktır.

Oyun içerisinde devasa olarak yer alan, haritalarda kaybolma ihtimalinizi tamamen ortadan kaldıran bir yol gösterici bulunmaktadır. Gitmek istediğiniz bölgeye sizi otomatik olarak götürebilmektedir. Bu özellik hem kaybolmanızı hem de boşu boşuna ortalıkta dolanmanızı engellemek için hazırlanmıştır.

Otomatik olarak hedefe yönelme özelliğinin yanı sıra, yine otomatik olarak düşmana saldırma özelliği de oyuna dahil edilmiştir. Bu özellik sayesinde, siz oyunda bulunmasanız dahi belirlediğiniz zamanlarda istediğiniz birliğe  saldırabilirsiniz. Bu saldırılar aynı zamanda karakterinizin de seviyesini arttırmakta ve yeni özellikler kazanabilmesi için bir artı değer olmaktadır.

Siz de belirli gelişim seviyelerini tamamladıktan sonra, kolay sayılmasa da iyi sayılabilecek bir azimle oyunun en iyileri listesine girebilirsiniz.

Oyun kayıt olmak oldukça kolay ve belirli bir kaç adımı gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Üyelik aşamasında ad, soyad vb. kısımların doldurulması gerekmektedir.

Wings Of Destiny Oyunu Kayıt Sayfası