• Hız
  • Oynanabilirlik
  • Grafik/Ses
  • Güncelleme
  • Yönetim

Sony Online Entertainment tarafından piyasaya sürülecek olan Wizardry Online, 30 yıllık bir oyun olan Wizardry oyununun tecrübesine sahip. Sony özellikle son yıllarda online oyun piyasasında çok önemli ve güzel işlere imza atmaya devam ediyor. Wizardy Online’da yine Sony kalitesiyle oyun severlere güzel bir oyun deneyimi yaşatacağına eminiz.

Sponsorlu Reklamlar

Wizardy Online küçükler için bir oyun değil. Kaliteli ekran görüntüleri ile oyunu gerçek anlamda yaşıyorsunuz. Canavarların korkunçluğunu görüyor, seslerini duyduğunuzda ise tüyleriniz ürperiyor. Bu nedenle kesinlikle küçükler için yapılmış bir oyun olmadığını belirtelim.

Oyunu şuan beta sürümünde oynayabilirsiniz. 2013 Ocak ayında ise tam sürüme geçilecek. Bu nedenle şimdiden beta sürümüyle oyunu öğrenmeniz, tam sürüme geçildiğinde deneyimli olmanızı sağlayacaktır.

Büyücü, savaşçı ve birçok karakter oyun içinde hayat bulmaktadır. Karanlık zindanlarda yaratıklarla mücadele edecek, deneyim kazanarak level atlamaya çalışacak, sürekli daha güçlü ekipmanlar bulmaya çalışacaksınız.

Oyunun ilk çıkışı Japonya’da uzun zamandır oynanan Wizardry‘dan gelmektedir. Özellikle Japanyo’da oyunun tutkunları çok fazladır. Bu büyük deneyimin oyuna yansıması ve Sony’nin mükemmel grafikleri ile oyunu oynamak büyük bir zevk olacak.

Wizardry şuan open beta olarak piyasada bulunmaktadır. Oyunu indirmek için yapmanız gereken aşağıda bulunan Wizardry İndir butonuna tıklamaktır. Daha sonra ise oyuna kaydolmanız gerekmektedir. Yine bu işlemide aşağıdı bulunan Wizardry Kaydol butonuna tıklayarak yapabilirsiniz.

 

 

Wizardry Online Oyunu Kayıt Sayfası

 

İlk olarak yönlendirilen kayıt sayfasında doğum tarihinizi ve ülkenizi seçeceksiniz. Seçim yapıldıktan sonra ise, “Continue” butonuna tıklayıp ilerleniyor.

Wizardry Online

Wizardry Online

 

Bundan sonra ki aşama ise daha detaylı bilgilerin verildiği ekranlar. Bu ekranda bizden daha detaylı bilgiler alarak kayıt aşamasını tamamlamamız sağlanıyor.

Oyun Kayıt

Oyun Kayıt