04Wolfteam oyununda bir takım cezalar verilmekte ve bu cezaların kurallar dahilinde sebepleri ve bu kural hataları ile eş zamanlı süreleri olmaktadır. Yazımız içerisinde bunlara ilişkin detayları bulabileceksiniz.

Sponsorlu Reklamlar

Öncelikle cezalar sizin belirli süreler ile oyundan uzaklaşmanıza sebep olur ve oyuna girmeye çalıştığınızda da bu cezalar sizin karşınıza çıkar. Doğal olarak oyuna giremezsiniz.

Wolfteam Ceza Sebepleri Ve Süreleri:

  • Oyundan 3 gün boyunca yani 72 saat uzaklaşmanızı sağlayan ban sebebi “Apex Ban” dır. Apex Ban bilgisayarınızda bulunan ve oyunun kurallar dahilinde çalışmasını engelleyen, kullanıcıya ekstra güç sağlayan, otomatik çalışan programlardır. Bunun haricinde oyunumuzun otomatik olarak algıladığı ve ekstra bir güç sağlamasa da virüs görevi gören programlar da bu ban sebebinin içerisindedir. 3 gün içerisinde bilgisayarınızı bu tür yazılımlardan arındırmalı ve bu sürenin dolmasını beklemelisiniz.  Apex Ban sorunundan kurtulmanın en etkin yöntemi kesinlikle bilgisayara atılan formattır.
  • Hesap yasaklanması ise kullanıcıyı en derinden etkileyen sebeplerdendir. Bu yasaklama kullanıcının mevcut bilgileri ile oyuna erişmesini engeller. Bu tür ban sebebi, diğer kullanıcıların gönderdikleri ve kanıt niteliği taşıyan ekler ile yapılabilir. Buna örnek olarak ekran görüntüleri ve videolarını gösterebiliriz. Süre olarak süresiz engellemedir.
  • Son cezamız ise, kullanıcının yani oyuncunun, oyun içerisinde gösterdiği hal, hareket ve tutumlardır. Oyun içerisinde yapılması yasak olan, siyasi konuşmalar, küfürler,dini sohbetler, aşağılayıcı konuşma tarzları, kötü yönlendirmeler, hile, reklam, harita sömürüsü ve haksız kazanç vb. olumsuz etkinlikler cezalandırılır. Süre olarak süresiz engellemedir.

Süresiz olarak belirtilen cezalar kesinlikle oyuna giremezler. Bu diğer iyi niyetli kullanıcıların olumsuz etkilenmelerini engellemek adına yapılmıştır.

Böylelikle Wolfteam Ceza Sebepleri Ve Sürelerini de öğrenmiş olduk.