JoyGame tarafından hazırlanan onlarca oyun piyasada ve bu oyunların tamamı neredeyse JoyPara kullanıyor. JoyPara kullanan bu oyunlar da ilerlemenin hızlı olabilmesi için mutlaka ama mutlaka bu oyun parasına ihtiyaç var.

Sponsorlu Reklamlar

Wolfteam Joypara Nedir? Nasıl Kullanılır?

JoyPara‘nın avantajlarından kısaca bahsedelim.

Öncelikle JoyPara uygulaması oyun içerisinde sadece nakit ile satılan eşyaları almanızı sağlıyor. Bunun yanında her oyun için farklı nakit almanız yerine, sadece JoyPara ile bütün oyunlarınız da kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin; Hem Wolfteam, hem de Goley oynadığınızı düşünün. 100 JoyPara alırsanız, 50 tanesini Wolfteam, 50 tanesini de Goley oyununda kullanabilirsiniz. Buda kullanıcı için çok büyük avantaj.

JoyParalar “oyun içi nakit çevirme” yöntemi ile kullanabilir.

JoyParaları nakde çevirmek için yapmanız gereken ise, öncelikli olarak oyunu seçmek ve çevrilecek JoyPara miktarını belirlemek. Bu aşamadan sonra oyun içi alımlarınıza başlayabilir ve dilediğiniz gelişmiş eşya ve ekipmanı satın alabilirsiniz. İşte hepsi bu kadar.

JoyPara yüklemek isterseniz, JoyGame‘e giriş yapmak zorundasınız ve ekranın sağ üst köşesinde bulunan JoyPara Yükle butonuna tıklamanız gerekecektir.

Wolfteam JoyPara 1

Wolfteam JoyPara 1

Bu ekrandan sonra ise karşımıza Ödeme ekranı çıkacak. Bu ekranda size olabildiğince fazla seçenek sunulmuş. Bu seçenekler arasında banka ödemeleri, ATM ödemeleri, Ön Ödemeli kartlar, Banka Transferi, Mobil Ödeme ve E-Pin yöntemleridir.

Bu yöntemlerden en kolayı kredi kartı ile ödeme seçeneğidir.

Dikkat: Alışverişleriniz 10 Dolara kadar banka garantisi kapsamındadır. Ödemelerinizi parça parça ve 10 dolarlık işlemler şeklinde yapmanızı tavsiye ederiz.

 

Wolfteam JoyPara

Wolfteam JoyPara

Wolfteam oyununda aldığınız paraları yarı yarıya WN’ye çevirebilirsiniz.

Ayrıca JoyPara, hediye kartları ile de alınabilir.