Wolfteam oyunu milyonlarca oyuncuya hitap ediyor ve bu oyuncular arasında oyunu sahiplenen, benimseyen ve kendisini oyunun bir parçası olarak gören oyuncular var. Ama oyuna sadece oyun oynamak için değilde oyunu sabote etmek için girenlerde var.

Sponsorlu Reklamlar

İşte bu tür oyuncuları ihbar etmek amaçlı olarak, Joygame tarafından Wolfteam Kural İhlali Bildirimi ekranı kullanıma açılmıştır. Şimdi bu nasıl kullanmanız gerektiğini anlatalım.

Öncelikle sayfa sonunda yer alan linke tıklayarak Wolfteam kural ihlali sayfasına gidiyorsunuz ve bu sayfada gerekli kural ihlalini yapıyorsunuz. Şimdi kural ihlalinde ne gibi durumları dikkate almanız gerekiyor bunu anlatalım.

Wolfteam Kural İhlali

Wolfteam Kural İhlali

Öncelikle konu başlığını konuyu özetleyen bir başlık şeklinde seçmelisiniz. Konu içerisinde izlemeniz gereken şablon ise;

Konu:

Kural ihlalini yapan oyuncunun ismi

Var ise video linki: (Dosya seç kısmından eklenmelidir.)

Varsa oyun içi ekran görüntüsü: (Dosya seç kısmından eklenmelidir.)

Ve oyun içerisinde yaptığı kural ihlalini detaylı bir şekilde anlatarak bu tür oyuncuların oyun dışında kalmasını sağlayabilirsiniz.

Wolfteam Kural İhlali Bildirimi Yap

Kural ihlali bildirimi yaptıktan sonra cevabın gelmesi yoğunluğa göre değişebiliyor. Bu konuda biraz sabırlı olmanız gerekecektir.