Wolfteam tam anlamıyla bir fenomen, bir oyun klasiği ve bunun ötesinde olmak istediğiniz gücü hissetmenizi sağlayan ve bir oyun olmaktan fazlasını sunabilen bir pikseller topluluğu. Ve Wolfteam Premium kafe yayında.

Sponsorlu Reklamlar

WolfteamPremiumCafe

Wolfteam Premium Kafe

Peki Nedir Bu Wolfteam Premium Kafe?

Wolfteam Premium Kafe, internet kafeler için sunulan bir hizmet. Ve bu hizmet sayesinde internet cafeler de Wolfteam oynayan oyunculara farklı bir hizmet sunuluyor. Şimdi bu hizmetleri sizlere sıralayalım ve hizmet hakkında daha detaylı konuşalım.

Hizmet 1: Wolfteam eklenti ve yamalarını ana bilgisayardan indirdikten sonra, ağda yer alan diğer bilgisayarların alması sağlanabilir. Bu özellik sayesinde internet cafede yer alan bilgisayarlara teker teker bu yama ve eklentileri indirmek zorunda kalmazsınız. Böylelikle internet hızınız aksamaz.

Hizmet 2: Wolfteam görevli kafeler listesine girerek siz de ekstra avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Hizmet 3: Normalden daha fazla GP ve Altın kazanma şansıda Wolfteam Premium Kafe’lerde. Altın ve GP’ler de tam tamına %10 avantaj sizleri bekliyor.

WPC

WPC

Hizmet 4: Nakitli eşyalarda da yine avantaj bu cafelerde.

Şimdi siz de WPC olabilirsiniz veya bu kafeler de oyun oynamaya devam edebilirsiniz.

Eğer siz de bir internet cafe işletiyorsanız ve hala WPC üyeliği almadıysanız, yapmanız gereken, JoyGame sayfasından bir WPC üyeliği almak olmalıdır. Bunun için JoyGame sitesinden Wolfteam Premium Kafe sayfasına girerek kolayca kayıt aşamasını tamamlayabilirsiniz.

Doldurmanız gereken alanlara aşağıda ki resimde yer verdik. İnternet kafenizde Wolfteam ve Rakion oyunlarına yer verebileceğinizi de belirtelim. Yani Wolfteam için geçerli tüm şartlar Rakion oyunu içinde geçerli. Kafenin bulunduğu il, kafenin adı, adresi, kafede bulunan toplam PC adedi, vergi numarası ve haritada ki yerinizi kesinlikle belirtmeniz gerekiyor.

Wolfteam Cafe

Wolfteam Cafe

Ama siz hala bir Wolfteam hesabına sahip değilseniz, Wolfteam Kaydol sayfamızdan kayıt aşamasını gerçekleştirebilirsiniz.