Wolfteam oyununa kayıt oldunuz, gereken hamlelerin tamamını gerçekleştirip fazlasıyla ilerlemeler kaydettiniz. Artık Wolfteam oyununun bir oyuncusu ve tanıtım elçisi oldunuz. Ama bir sabah oyunu açmaya çalıştığınızda şifrenizin yanlış olduğu uyarısı ile karşılaştınız.

Sponsorlu Reklamlar

İşte bu noktada Wolfteam Şifre Değiştirme adlı konumuza başvurma vaktiniz geldi demektir. Bu konu içerisinde sevilen online oyunumuz Wolfteam oyununda şifrenizi nasıl değiştireceğinizi resimler ve son olarak video ile anlatacağız. Hadi başlayalım.

Aşama 1: Öncelikle oyuna giriş yapacağınız ekrana gitmeniz gerekiyor. Oyun programı aracılığı ile giriş yapıyorsanız bunu kastetmiyoruz. Joygame’in üye giriş sayfasından bunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Sayfa sonunda da bu sayfanın linkini verdik.

Şimdi resmimize dikkatli bakın. Giriş yap butonunun üstünde yer alan şifremi unuttum linkine tıklayabilirsiniz ve bu sizi bir sonraki aşamaya götürecek.

Wolfteam Şifre Değiştirme

Wolfteam Şifre Değiştirme

Aşama 2: Şifre değiştirme ikinci aşamadayız ve bu aşamada yapmamız gereken kayıtlı mail adresimizi yazmak ve güvenlik kodunu girerek, bu mail adresimize kurtarma linkinin gelmesini beklemek.

Unutmayınız ki, Wolfteam oyununa kayıt olurken girilen mail adresinin girilmesi gerekiyor. Bunun dışında bir mail adresi yazarsanız işleminin gerçekleşmez.

Bu aşamada güvenlik kodu alanınında kusursuz olarak doldurulması gerekiyor. Karakterler çoğu zaman sayı olarak veriliyor ama araya harf koyulan güvenlik kodlarının da olduğunu belirtelim.

Wolfteam Şifre Nasıl Değiştirilir

Wolfteam Şifre Nasıl Değiştirilir

 

Aşama 3: Ve şifreniz mail adresinize gönderildi. Artık mail adresinize giderek gönderilen linke tıklayıp, Wolfteam Şifre Değiştirme işlemini gerçekleştirebiliriz.

Wolfteam Kaydol

Wolfteam Kaydol

Aşama 4: Hemen alt kısımda yer alan resimde ki gibi bir mesaj alacaksınız. Biz görsel olarak mail kutusu resminin tamamını atamadığımız için bu kısmı kesip aldık. Resim içerisinde yer alan link tıklanması gereken ve Wolfteam Şifre Değiştirme ekranına yönlendirecek linktir.

Wolfteam Şifre Değiştirme Nasıl Olunur

Wolfteam Şifre Değiştirme Nasıl Olunur

Aşama 5: Ve Wolfteam şifre değiştirme ekranına ulaştık. Bu ekran bize yeni şifremizi belirlemede yardımcı olacak ekran. Aynı şifreyi 2 defa doğru şekilde girmeniz gerekiyor. Bu işlemi yaptıktan sonra yeni şifremiz ile oyuna giriş yapabiliriz.

Wolfteam şifresi en az 6 en fazla 16 karakter uzunluğunda olabilir ve bu şifre belirleme esnasında Türkçe ve özel karakter kullanılamaz.

Joygame Şifre Değiştirme

Joygame Şifre Değiştirme

5 aşamadan sonra artık Wolfteam oyunu şifremizi değiştirdik ve oyuna rahatlıkla giriş yapabiliriz.

Wolfteam Şifresi neden değiştirilemez?

  • Wolfteam oyununa ait e-posta adresinin bilinmiyor/hatırlanamıyor olması,
  • E-posta adresinize şifre değiştirme mailinin ulaşmaması,
  • Şifre değiştirme ekranında güvenlik kodunun yanlış girilmesi,
  • Bunların dışında bir Wolfteam hesabınızın olmaması. Eğer sizin bir yun hesabınız yoksa Wolfteam Kaydol sayfamızdan kolaylıkla yeni bir hesap alabilirsiniz.

Şimdi de Wolfteam şifre değiştirme işlemini video üzerinden anlatalım: