Wolfteam oyunu gelişimini sürdürmeye ve yeni kampanyalar ile kullanıcılarının yüzünü güldürmeye devam ediyor. Joygame tarafından sunulan son etkinlik ise, VidiVodo etkinliği. Şimdi sizlere VidiVodo etkinliği hakkında kısaca bahsedelim.

Sponsorlu Reklamlar

VidiVodo etkinliği, JoyGame tarafından her ay düzenli olarak yapılan etkinliklerden bir tanesi ve yine Facebook sayfası beğenme odaklı. VidiVodo sayfasını beğendiğin takdirde, yazı içerisinde de bahsedeceğimiz hediyeleri kazanabilmen mümkün. Unutmayınız ki bu hediyeleri ücretli satın almak isterseniz, bütçenizi hayli sarsabilir. Bunu da düşünen JoyGame sponsorları sayesinde kullanıcılarının daha az ücret ödeyerek veya ücret ödemesini engelleyerek bir takım ekipmanlardan yararlanabilmesini istiyor. Böylelikle iki tarafında karlı çıkmasını sağlıyor.

Şimdi gelelim esas konumuza. Öncelikle hediyeleri kazanabilmeniz için, kesinlikle bir bir JoyGame hesabınızın olması ve Wolfteam oyununu oynuyor olmanız gerekiyor. Eğer oyunu oynuyorsanız tüm bu hediyelerden yararlanabilir ve oyun içerisinde ki etkinliğinizi, popülaritenizi ve daha fazlasını yükseltebilirsiniz.

Wolfteam hesabınız yoksa Wolfteam Kaydol linki yardımı ile kolaylıkla kayıt aşamasını tamamlayabilirsiniz.

Eğer bir hesabınız varsa şimdi bu hediyeleri hemen alabiliriz. Bunun için öncelikle hemen altta yer alan turuncu linke tıklamanız gerekiyor.

Wolfteam VidiVodo Kampanyasına Hemen Katıl

Bu linke tıkladıktan sonra karşına bir hata sayfası çıkabilir. Bu hata sayfasını ise geçmenin tek yolu var. Geri dön butonunun hemen yanında yer alan Bağlantıya Git butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Sponsorlu Reklamlar


 

Bu işlemi yaptıktan sonra, artık beğenme aşamasına geçebilirsiniz.

 

Hemen üst kısımda yer alan fotoğrafın tam ortasında ki beğen butonuna tıkladığın anda artık hediyeleri kazanmış oluyorsun.

Bunun yanında bir hata mesajı da alabilirsin. Bu mesajı alırsan, 1 saat sonra tekrar beğenme olayını denemen gerekiyor.

Wolfteam VidiVodo kampanyasında kazanılan hediyeler:

Lin Meiling

C-95 GL

Sıfır Ceza Yetkisi

Yeniden Doğuş Süresini Sıfırlama Özelliği

Bu hediyelerin tamamı 1 günlüktür ve 24 saat dolduğu anda kullanılamaz hale gelmektedir.