• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Kontrol
  • Güncelleme
  • Platformlar

Çin merkezli oyun yayıncısı olan Elex (337) tarafından piyasaya sürülen Wonderland, herhangi bir yükleme ve kurulum gerektirmeden oynanabilen tarayıcı tabanlı bir MMORPG oyunu olarak karşımıza çıkmaktadır. Oyun özellikle anime tarzındaki görselleri ile ilgi çekmekte, yoğun içeriği ve kolay oynanabilme özelliği sayesinde de tercih edilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Wonderland oyunu, Dünya’ya saldıran iblis Chiyou ya karşı mücadele vermiş ve onu muazzam kılıç darbesiyle durdurmayı başarmış kahramanımızın bu sırada hasara yol açtığı gökyüzünü onarmak ve bu sırada da Qisha, Poiun ve Tanlang gibi iblislerin Dünyayı ele geçirmelerine engel olmak üzerine kuruludur.

Oyuna başladığınızda öncelikle 3 göksel okuldan bir tanesi seçmeniz gerekmektedir. Aslında bu okulların birbirinden temelde hiçbir farkı olmamakla birlikte farklı bölgeleri temsil etmekteler ve olgun bir savaşçı olup Dünyamızı kurtarabilmek için hepsini tamamlamanız gerekmektedir. Oyunda her sınıfın kendi uzmanlığının olduğu 4 farklı sınıf seçeneği bulunmaktadır. Bunlar Çılgın kılıç (savaşçı), Uçuş tüyü (nişancı), Gök dansı (korucu) ve Donma (doktor) sınıflarıdır. Ancak sınıf seçimi yapabilmeniz için 9. Seviyeye gelerek size verilen görevi tamamlamış olmanız gerekmektedir. Oyuna başlarken karakterinizin cinsiyetini belirleyebildiğiniz oyun, animasyonlar ve görsel efektlerle size güzel bir deneyim yaşatıyor. Türünün benzerlerinde görmekte olduğumuz pet ve binek sistemi de Wonderland oyununda yerini almakta. Petleriniz benzer oyunlarda olduğu gibi sizinle savaşlara girmekte ve size yardım ederken kendisi de seviye atlamaktadır. Oyunda genel görev ya da günlük görevlerle kısa zamanda seviye atlamanız mümkün olmaktadır.

Türkçe dil desteğiyle de ülkemizdeki oyun severlerin ilgisini çeken Wonderland, sahip olduğu çok sayıda görev seçeneği, otomatik navigasyon ve otomatik saldırı özellikleriyle de tercih edilmektedir. Oyunda PvE savaşlarının dışında ayrıca PvP savaşları da yapılabilmektedir.

Wonderland Kaydol