• Kalite
  • Grafikler
  • Hikaye
  • Güncelleme
  • Hız

Guiness rekorlar kitabına, bir sunucuda en fazla oyuncu ile oynanan oyun olarak giren World Of Tanks oyunumuz, aynı zamanda Avrupa Oun Ödülleri tarafından da ödüllendirilmiş bir online oyundur. Bilinenin dışına çıkan bir online olarak lanse edilen World Of Tanks adlı oyunumuzu hem farklı hikayesi ile, hem de zevkli oyun tarzıyla çok seveceksiniz.

Sponsorlu Reklamlar

Oyun Hikayesi:

Tankların Dünyası olarak kısaca anlatacağımız oyunumuzda, Tanklarınız ile Dünya’nın hakimiyetini elinize geçirmeye çalışıyorsunuz. Takım arkadaşlarınız veya dostlarınız ile birlikte düşmanlarınıza meydan okuyarak, diğer savaşçıları yok etmek zorundasınız. Dünya’nın parça parça hale getirildiği Dünyamız da siz de istediğiniz bölgeye seferler düzenleyin bölgeyi ele geçirin, ticaret alanınızı genişletin ve hem bölge hem de ticari açıdan yeryüzünün efsanesi olmaya hazırlanın.

Oyunun en önemli noktalarından bir tanesi olarak adlandırdığımız haritalar ise bir online oyuna nazaran oldukça gelişmiş ve epeyce çeşitlendirilmiş. Bu da demek oluyor ki mekandan kaynaklı sıkıntılar yaşamayacaksınız. Sibiryadan, afrikanın kızgın çöllerine veya Avrupa’nın devasa yeşil bölgelerinden Kafkasların kum fırtınalarına kadar birçok olaya şahitlik ederek savaşabileceksiniz. Buğday tarlalarından ormanlara kadar birçok bölgede savaşmanın zevkini tadacaksınız. Böylelikle savaşılan bölgenin coğrafi yapısına göre taktiksel bir yol izleyeceksiniz.

Ve gelelim belki de oyunun en önemli noktalarından bir tanesi olan tank çeşitliliğine. Oyuna başladığınızda belirli seçenekler sunuluyor ve Sovyet, Alman veya bir Amerikan tankını seçmeniz isteniyor. Bu tankların en iyisi tabi ki size verilmiyor. Sizden biraz ticaret yaparak tanklarınızı geliştirmeniz veya daha üstün seviyede tanklar almanız isteniyor. Tanklarınızı ne kadar geliştirirseniz, oyun içerisinde ki gelişiminiz de o derece hızlanıyor denilebilir.

 

Aynı zamanda sadece World Of Tanks için hazırlanmış tanklar yer alıyor. Aslında bu tanklar aynı zamanda oyun içerisinde en çok kullanılan tanklar arasında yer alıyor.

World Of Tanks Oyunu Kayıt Sayfası

 

Tanklarınla ve takım arkadaşlarınla sen de şehrin altını üstüne getir, ayakta tek bir bina bile bırakma. Düşmanlarını hareket halindeyken avla. Ve sen de önce bölgenin sonra da Dünya’nın hakimi ol.