• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Görüntü kalitesi
  • Karakterler
  • Platformlar

2013 yılı online oyunlarından biridir World of Warships. Hikâyesinin deniz ve okyanuslarda geçtiği biliniyor. Size ait bir savaş gemisi ile diğer oyuncuların gemilerine karşı mücadele veriyorsunuz. World of Warships oyununun ne zaman oyun severlerle buluşacağı henüz belli değil ancak oyun için mükemmel bir tanıtım filmi yayınlanmış.

Sponsorlu Reklamlar

World of Warships oyunu çıktığında unutulmaz World of tanks oyunu kadar ilgi çekecek gibi görünüyor. Pasifik, Atlantik ve Arktik Okyanuslarında yer alması planlanan birçok özel harita üzerinde oynanabilecek oyunda beş farklı devletein ismi geçecek. Gerçeğine benzer gemileri ile Sovyet, Alman, Japon, Amerikan ve İngiliz devletleri olarak planlanan bu beş devletin özel haritalarında son derece farklı bir heyecan World of Warsihps oyununda sizleri bekliyor.

Gemilerde bulunması planlanan hafif kruvazör, ağır kruvazör, savaş gemileri, uçak gemileri, destroyer ve savaş kruvazörü gibi savaş gemileriyle karanlık sularda rakip gemileri yok etmeye çalışacaksınız World of Warships oyunu ile. Savaş oyunları arasında kuşkusuz en farklı olanı karanlık sularda geçenleridir. Tanıtım filmini izlerken bile heyecana kapılmanızı sağlayan oyun savaş oyunları arasında vazgeçilmez tutkunuz haline gelecek gibi görünüyor.

Zamanla oyunun profiline mutlaka eklemeler de yapılacaktır.

Savaş gemilerine çeşitli özellikler katılıp oyunu daha eğlenceli hale getirecekleri muhtemel görünüyor. Bu oyunda online bir oyun olduğu için grup oluşturulabilir, gruplar arası güç paylaşımı gerçekleştirilebilir. Gruplar arası iletişimin yazılı ya da sesli olacağı düşünülmektedir.

World Of WarShips Çok Yakında