• Oyun Kalitesi
  • Grafikler
  • Oyuncu Rank
  • Kullanıcı Sayısı
  • İlerlemeler

XBlaster web tarayıcınız ile oynayabileceğiniz bir savaş oyunudur. Mekanik savaşları konu alan bu oyunda oldukça güçlü pek çok silahlara sahip olabilmenizin yanında kullanacağınız araçları da geliştirebilme olanaklarınız sayesinde diğer rakiplerinizin önüne geçebilir onlara en güçlünün sadece siz olduğunu gösterebilirsiniz!

Sponsorlu Reklamlar

Pek çok toplu savaşlara katılabilmenizin yanında turnuvalar ve çeşitli atışmalar ile savaş keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Oyun boyunca silahlarını geliştirebilme olanakları oldukça fazladır. Seçebileceğin pek çok dünyada yine gücünü ve silahlarını konuşturabilir, hakimiyetinizi gösterebilirsiniz.

Oyunda pek çok dünyaya giriş yapabilir ve dünyanın her yerinden katılan pek çok oyuncuyla muhatap olabilirsiniz. Bununla birlikte takım oyunu şeklinde de oyundaki varlığınızı sürdürebilir bu sayede çeşitli taraflardan da destek alarak, çok daha güçlü kalmayı sağlayabilirsiniz.

Oyunda sunulan bir diğer önemli özellikle ve etkinliklerden birisi olan turnuvalar ve pek çok çeşitli yarışmalar sayesinde çok daha güçlü silahlar ve gerekli silah malzemeleri elde edebilirsiniz. Bunun için sadece turnuvalara dahil olarak gücünüzü göstermeniz yeterli olacaktır. Fakat silah donanımızın güçlü olmasına dikkat ediniz.

Oyun boyunca dikkat edilmesi ve göz önünde bulundurulması gereken bir diğer önemli etken ise yetenek puanı ve seviyesidir. Bu seviye tamamen sizin deneyiminizi ve bir bakıma da gücünüzü göstermektedir. Bu nedenle silahlarınızı ve gereçlerinizi de yine bu puana ve seviyeye göre gerçekleştirebilirsiniz. Hemen şimdi siz de XBlaster oynayarak bu yeni savaş dünyasını keşfedebilirsiniz.

XBlaster Online Oyununa Sen de Hemen Kaydol..!

XBlaster Oyunu Kullanıcı Kaydını Sonlandırmıştır!