İnsanlar, özellikle de iletişim içerisinde olanlar, mail kullanarak işlerinin büyük bir çoğunluğunu halledebiliyorlar. Önemli notları iletebiliyor, fotoğraf gönderebiliyor, ek dosyalar gönderebiliyor, yazışmalarını arşivleyebiliyor, önemli ve seçilen firmalardan bildirim alabiliyorlar. Özellikle bu bildirimler sayesinde ucuz ürünlere ulaşabiliyorlar ve daha önemlisi etkinliklerden haberdar olabiliyorlar.

Sponsorlu Reklamlar

Piyasada bulunan birçok mail adresini kullanarak yukarıda saydığımız özellikleri sonuna kadar kullanabiliriz. İsterseniz Hotmail, isterseniz Outlook, İsterseniz de son dönemin gözdesi Yandex Mail açarak tüm bu aktiviteleri gerçekleştirebilirsiniz.

Peki Yandex Maili neden tercih edebilirsiniz? Şimdi bu sorunun cevabını verelim.

Öncelikle görsel olarak kullanıcıları fazlasıyla tatmin edebilir. Sizin seçeceğiniz arka planlar sayesinde kolaylıkla sıkıcı mail ortamını oldukça eğlenceli hale getirebilirsiniz. Aşağıda ki resimde bu farklılığı sağlayabilecek seçenekleri görebilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar


Yandex Mail programına kayıt olduğunuz günden itibaren minimum 2 GB’lık depolama alanını kullanabilirsiniz. Bu depolama alanını sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Belkide Yandex.Mail mail alanının ön plana çıkan en önemli özelliği, tüm maillerinizi tek bir çatı altında toplayabilmesi. Yani GMail, Hotmail vb. tüm maillerinize Yandex Mail üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Üstelik bunun önünde hiçbir yasal engel veya size zarar verecek bir sorun teşkil etmemektedir.

Sponsorlu Reklamlar


Dosyalarınızı ön izleme seçeneği sayesinde indirmeden görüntüleyebilirsiniz.

Yandex.Mail Kaydol