• Hizmet
  • Güven
  • Kolaylık
  • Hız
  • Öncülük

İş yemek olunca ve bir de işin içine internet karışınca, hepimizin aklına ilk olarak yemeksepeti.com geliyor. Sunduğu kolaylıklar ve müşteri memnuniyeti, sitenin popüler hale gelmesinde en büyük etkenlerden bir tanesi olarak gösterilebilir. Kredi kartını asla istememesi, kapıda ödeme seçeneğini en güvenilir şekilde halletmesi açısından, Türkiye’nin gurur listesine sokabileceğimiz bir site.

Sponsorlu Reklamlar

Peki YemekSepeti.com nasıl çalışır? Nasıl sipariş verilir?

Öncelikle web sitesi giriş sayfası sizi plakalar ile karşılıyor. Bulunduğunuz ilin plaka numarası var ise, YemekSepeti o şehirde ki yemek şirketleri ile anlaşmış demektir ve istediğimiz türden yiyeceği sipariş verebileceğimiz anlamına geliyor. Mevcut bulunduğumuz ili seçtikten sonra ise yönlendirildiğimiz sayfada bizden üye olmamız isteniyor. “Hemen Kayıt Olun Ve Sipariş Vermek İçin Tıklayın” butonuna tıklayın ve üye olma sayfasına yönlenin. Bu sayfada kullanıcı, gerekli alanları doldurduktan sonra üye olur ve istediği siparişi kolayca geçebilir.

Kullanıcı bu işlemleri Android Play ve Apple Store aracılığı ile indireceği uygulamalar ile de gerçekleştirebilir.

Sitenin en güzel taraflarından bir tanesi, yapılan kampanyalar ile yemeklerin normal fiyatlarından daha ucuza alınabiliyor olmasıdır. Bu kampanyalar  sık sık tekrarlanıyor ve siteye giriş esnasında kullanıcı bilgilendiriliyor.

 

Yemek Sepeti Kayıt Sayfası

 

Siparişiniz sitede belirtilen süre zarfında kapınıza teslim edilecek ve aynı zamanda siparişinizin tutarı, kredi kartınızdan kapıda çekilecektir.