Türkiye’nin en yetenekli yeteneklerini arayan yarışma programı, “Yetenek Sizsiniz Türkiye” artık daha kolay ulaşılabilir bir yerde. Kaydol.com.tr aracılığı ile başvuruların yapılabileceği yarışma programına sayfamız aracılığı ile yönlendirilebilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

Şimdi sizlere en net yoldan nasıl kayıt yaptırabileceğinizi anlatacağız ama daha öncesinde, yarışmadan kısaca bahsedelim.

Öncelikle Türkiye’de belirlenen noktalarda ve genellikle üniversitelerin en büyük amfilerinde seçmeler yapılıyor. Seçmeler öncesinde, kayıt aşamasında da göreceksiniz, kendinizi anlatan videoları göndermek zorundasınız. Gönderdiğiniz video da kendinizi en iyi şekilde anlatmalı ve en iyi şekilde yeteneğinizi göstermelisiniz.

Gelelim tekrar üniversitelere. Üniversitelerde video elemelerinden sonra kendinizi göstereceğiniz ve ilk izlenimi yapacağınız yer olarak göstermek mümkün. Bunun dışında yarışmacı elemelerden ya kalıyor, yada devam ediyor.

Yetenek Sizsiniz Türkiye

Yetenek Sizsiniz Türkiye

Bu noktada gösterinizin TV’de yayınlanması için mutlaka çok iyi bir gösteri yapmanız gerekiyor.

Daha sonra zaten finale giden yolda ilerliyorsunuz ve son olarak halk oylaması ile şampiyon belli oluyor.

Şimdi gelelim kayıt aşamasına.

Bu aşamada kendiniz ile ilgili en iyi bilgileri vermek zorundasınız. Boy, kilo, yaş vb. detay bilgilerini en iyi şekilde vermelisiniz.

Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışmasına Kaydol

Kayıt aşamasının sonu ise en iyi şekilde çekinmiş portre fotoğrafınız ve maksimum 100 mb büyüklüğünde videonuz olacaktır.

Artık yeteneğini tüm Türkiye’ye göstermek için sıra sende :)