Yitien Kaydol oyunu oynayarak destansı kabile savaşları yapabilirsiniz. Online oynanabilen strateji oyunlarından biri olan yitien’de çiftçilik yaparak, kung-fu savaşları yaparak, balık tutarak gerekli çalışmaları yapıp usta bir savaşçı olabileceksiniz. Yuan hanedanı çevresinde gelişen olaylara katılarak büyük bir gelişim gösterebilirsiniz. Oyun içindeki karakterler size bu konularda yardımcı olacak özellikleri barındırmaktadır.

Sponsorlu Reklamlar

Yitien oyununda yön göstericiler, karakterlerin özellikleri, sahip olduğunuz topraklar ve silahlar, gelişen kungfu özellikleri gibi oyun boyunca lazım olacak şeyleri ekranın belli bölgelerinde göreceksiniz. Strateji oyunları içinde kendine önemli bir oyuncu kitlesi edinen yitien oyunu kung fu sevenler için güzel bir oyundur. Oyun içinde gizli olan kung fu tekniklerinde ustalaştıkça galip gelmeye başlayacaksınız. Galip gelmenin verdiği gurur ve huzur ile yuan hanedanında sahip olduğunuz topraklar ve özellikler gelişecektir. Kontrol ettiğiniz karakterin kung fu tekniklerindeki ustalığı sayesinde saklı sırları açığa çıkarmaya başlayacaksınız. Yitien oyunu içindeki eşsiz kılıç ve ejderha kılıcında saklı olan kung fu tekniklerini iyi kullanmak gerekir. Böylece oyun daha kolay ve daha güzel ilerleyecektir. Oyun içindeki seviyeleri hızlıca aşmak için oyunun stratejisi ve kung fu ustalığı oldukça önemlidir. Kabileler arası yapılan savaşlarda kung fu ustalığı çok önemli olduğu için galibiyet elde etmek isteyenler eşsiz kılıç ve ejderha kılıcında gizli olan teknikleri kaçırmamaları gerekir.

Yitien oyununda yuan hanedanında asırlardır gizli kalan sırları açığa çıkarmanın ve oyunda ustalaştıkça mücadele etmenin verdiği o müthiş keyfi kaçırmayın. Gizemli ve destansı kabile savaşları yapmak için acele edin ve hemen yitien oynamaya başlayın. Online oyun oynamanın verdiği keyfi yitien oyunu ile bir kez daha katlayabilirsiniz. Oyun oynayarak hoş vakit geçirmenin en güzel yeri yitien oyunundaki yuan hanedanlığıdır.

Yitien Online Oyununa Kaydol