Tarihin derinliklerine giriş yapmanıza imkan sağlayan ve bunun yanında maceranın da dozunu yükseltmenizi sağlayan online oyunlara bir yenisi daha eklendi ve bu oyunun adı “Yulyang 2”.

Sponsorlu Reklamlar

Dünyaca ünlü Toyo Games tarafından hazırlanan oyunumuz, Dünya’nın çeşitli bölgelerinde uzun süredir yayında olan ve beğeni ile oynanan sıra dışı bir oyun. Uzakdoğu denilince akla gelen, Japonya, Çin vb. ülkelerin genel kültürlerini yansıtan oyunumuzda, dövüş sanatları hakkında derin bilgilere sahip olacak ve oyunun bu yönünü çok beğeneceksiniz.

Yulgang 2 Kaydol

Yulgang 2 Kaydol

Özellikle karakter sınıfları ile oldukça fazla üne kavuşmuş olan oyunumuzu sizde denemek isterseniz beta aşamasında kayıt olabilir ve oyunumuzu oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunumuzda, oyuncuların hizmetine sunulan karakterler oldukça beğeni toplayacak cinsten. Bu açıdan bakıldığında oldukça fazla beğenilen karakterleri sizlerinde beğeneceğine eminiz.

Oyunda Yer Alan Karakterler: Şifacı, Savaşçı, Okçu,  Büyücü, Suikastçı ve diğer online oyunlarda pekte yer almayan Ninja sınıfı.

yulgang 2

Şifacı karakteri, daha çok oyunda arkadaşlarına destek olmaya çalışan oyuncular için iyi bir alternatiftir. Bu takım arkadaşlarınızın daha güçlü olarak savaşmasını sağlamaktadır.

Suikastçi karakteri de, rakibin odak noktalarında yer alan, hedefleri en net biçimde indirmek için tasarlanmıştır. Bu sayede rakibinize çok ciddi zararlar verip, savaşta bir adım öne geçebilmenizi sağlamaktadır. Suikastçı sınıfında yer alıyorsanız, saldırınız tamamlanana kadar sizi hiç kimse göremez. Saldırıyı yaptığınız anda ise, artık en net hedeflerden bir tanesi haline gelebilirsiniz.

Sınıfların kendilerine has yetenekleri oyun içerisinde daha aktif ve enerjik olmanızı sağlamaktadır. Bunun yanında, oyuncuların giyim tarzları da gerçekten çok ilginç ve bir o kadar da düşmanı korkutan cinsten. Sadece kıyafetinizle bile farklılık gösterebilmeniz mümkün.

Diğer bir artı ve oyuna bağlayıcı özellik ise, Air-Sprint özelliği. Bu özelliğin kullanılması için seviye atlamanız ve güçlerinizi geliştirmeniz gerekmektedir. Özelliği savaş sırasında kullandığınız andan itibaren, savaş yerde değil de havada, yani oyuncuların askıda olduğu bir alanda devam etmektedir. Bu da hareketlerinizi havada yapmanızı ve gösterdiğiniz performansın havada devam etmesini sağlamaktadır. Bu sayede herkese, cümle aleme, bütün insanlığa bitirici vuruşu net bir şekilde göstermenizi sağlamaktadır.

Yulgang

Yulgang

Oyunda yer alan gruplar: Chaos ve Order. Bunlar farklı düşman grupları ve sizden oyuna dahil olmanızı beklemekteler. Savaş alanına geçmeden hemen önce bu iki gruptan bir tanesini mutlaka tercih etmelisiniz.

Oyunun artı özelliklerinden bir tanesi de Non-Target özelliğe sahip olması açık Dünya’da geçmesini sağlamaktadır.

Oyun 3 Temmuz itibariyle yayına başlamıştır ve gelişmelerin son hızda devam etmesi beklenmektedir.

Oyunda yer alan sıralama kısmından Dünya’nın en iyi oyuncularını ve bunun yanında kendi sıralamanızı görebilirsiniz.

Yulgang 2 Kaydol

Oyun sistem gereksinimlerine göre çeşitlendirilmiştir.

Lite Versiyon

Yulgang 2 indir 4.12 GB

Ful Versiyon

Yulgang 2 indir 9.62 GB

Tanıtım Videosu:

Kayıt Videosu: