• Oyun Kalitesi
  • Etkileyicilik
  • Oynanabilirlik
  • Karakterler
  • Gelişim

Son yıllarda internetin çok hızlı yayılması ile birlikte yediden yetmişe herkes sanal oyun oynamaktan büyük keyif almaktadır. Sürekli zombiler ile yapılan savaş oyunları arasında Zomber Squad oyunu gençlerin en sık oynadığı oyunların başında gelmektedir. Omprus adında birinin sürekli tarafınıza istila altında olan şehri zombi yaratıklarından kurtarmaya çalışmaktadır. En göze savaş oyunlarının başında olan ve yüklemesi olmadan tarayıcı üstünden rahatlıkla oynayabileceğiniz oyun tek ya da arkadaşlarınız ile birlik olarak zombiler ile büyük bir mücadele içerisinde olacaksınız.

Sponsorlu Reklamlar

Zomber Squad on adet erkek ve on adet kız olmak üzere 20 tane farklı bir karakter gibi seçenek görmek ve RPG olarak özelliğini rahatça görmek mümkündür. Bu karakterlerden birini seçerek kendi kahramanınız ile mücadele başlayacak ve sürekli seviyeleri geçtikçe ekibinize yeni kahramanları da dilediğiniz gibi katmanız mümkündür. Bu oyunda birlikte hareket etmek ve bir takım ruhu ile çalışabilmek çok ama çok önemlidir. Savaş sırasında sürekli olarak destek gördüğünüz bu önemli kahramanlar sürekli bir şekilde seviyeleri artmaktadır.

Zomber Squad oynarken kendiniz için seçtiğiniz karakter için sürekli yeni olan mühimmatlar ve dilediğiniz eşyaları aldığınız bu oyunda upgrade dâhil olmak üzere tüm kahramanlarınıza rahatça yapabilme imkanı vardır. Sürekli olarak yeni saldırılar sayesinde taktiğiniz geliştirecek ve seviyenizi en üst sınırlara kadar çıkartmayı ağlayacaksınız.

Bu oyun ile birlikte geliştirdiğiniz stratejinin keyfini savaşarak çıkartacak ve rahatça mükemmel bir şekilde stresinizi geride bırakacaksınız. Zombi oyunları genellikle farklı yaratıklar ve fantastik tasarıma ilgisi olanların dünyasını keşfetmeye gelmektedir.

Zomber Squad Kaydol