Zombies Ate My Pizza ismi ile dikkat çeken bir oyun ve daha pek çok ilgi çeken yönü mevcut. Pek çok online oyunda olduğu gibi yükleme yapmanıza gerek duymayan ve kolaylıkla, hızlı bir şekilde oynamaya başlayabileceğiniz bir oyun. R2 Games tarafından Türkiye piyasasına sunulan oyun ile oldukça eğlenceli zamanlar geçirecek ve bir nişan oyununun ne kadar eğlenceli olabileceğini göreceksiniz.

Sponsorlu Reklamlar

Oyunumuzda asıl amaç ise sizin iyi bir keskin nişancı olmanız yönünde. Karşınıza gelecek her türlü canlıyı yok etmeniz gerekiyor ve bunu yaparken de tek bir kere bile düşünmemeniz gerekiyor. Bunun nedeni ise karşınıza çıkacak düşmanların çok acımasız olması ve sizi yok etmek için sabırsızlanması.

Oyuna kayıt olmak için öncelikle sayfa sınunda verilen link yardımı ile ilgili sayfaya gidiniz. Daha sonra Play Now butonuna tıklayarak oyuna giriş yapmanız için gereken ekranın açılmasını beklemelisiniz. Bu çılan ekran da isterseniz kayıt işlemini kişisel bilgileriniz ile tamamlarsınız, isterseniz de Google kimliği, Facebook kimliği ve ,Linkedn kimliği ile tamamlayabilirsiniz. Bu aşamadan sonra ilgili hesap ile giriş yapmanız istenecektir.

Zombies Ate My Pizza

Zombies Ate My Pizza

 

Bu aşamadan sonra ise oyun sizden bir karakter seçmenizi istiyor. Grenadier ve Trooper sınıflarından bir tanesine ait karakterlerden seçimini yapıyorsunuz ve oyun başlıyor.

Zombies Ate My Pizza 2

Zombies Ate My Pizza 2

Oyun ilk başlangıç aşamasında sizi her alanda uyarıyor ve yapmanız gerekenleri hem grafiksel, hem de yazılı olarak anlatıyor.

Zombies Ate My Pizza

Zombies Ate My Pizza

Zombies Ate My Pizza Oyununa Kaydol Ve Oyna