• Hız
  • Oynanabilirlik
  • Grafik/Ses
  • Güncelleme
  • Yönetim

Günümüzün en önemli teorisi olan ve teknolojinin her alanında çığır açan – açmakta olan Kuantum teorisi karşımıza bu sefer ZombiRock oyununda çıkıyor. Hikayesi ile kesinlikle dikkate değer bir oyun. Kuantum araştırmaları yapan Dr. Jessie Glave’in atam altı parçacıklarının içindeki enerjinin nereden geldiğini araştırması ile başlayan bir hikaye. Dr. Jessie Glave evrenimizin iki paralel evrenin çarpışması sonrası oluştuğunu buluyor. Bu bilgiden hareketle atomların içindeki enerjinin bu kozmik çarpışmayla ortaya çıkan enerji olduğunu keşfediyor. Sonraki aşamada enerjiyi ayrıştıran Dr. Glave bu enerji ile yepyeni “Kor” adlı bir element keşfediyor.

Sponsorlu Reklamlar

Kor adlı elementin ortaya çıkmasından sonra işler hiç beklenilmedik bir şekilde gelişiyor. Kor’un bazı insanları kötü bir şekilde etkilemesi onların zombiye dönüşmesine yol açıyor. Burada da devreye Kor Avcıları giriyor. Kor avcıları olarak oyuncular zombilere karşı inanılmaz bir mücadeleye giriyor.

Oyunun grafikleri gayet başarılı çizgi karakterlerden oluşuyor. Bu anlamda oyun gerçekten eğlenceli bir hal alıyor. Üstüne oyunu Türkiye’ye getiren JoyGame’in emeklerine de teşekkür etmek gerkiyor. Birçok hayranı olan Manga grubuyla çok eğlenceli bir parça yapılıyor oyun için. Bu parçayı aşağıda ki youtube bağlantısından dinleyebilirsiniz.

ZombiRock oynamak için ilk başta yapmanız gereken aşağıda bulunan indirme butonuna tıklayarak oyunu indirmek. Çok büyük olmayan bir kurulum dosyası olduğunu belirtelim. Daha sonra ise yine aşağıda bulunan kaydol butonuna tıklayarak ZombiRock’a kaydolabilirsiniz.

Zombirock Oyunu Yayından Kaldırılmıştır!