• Hız
  • Oynanabilirlik
  • Grafik/Ses
  • Güncelleme
  • Yönetim

Savaşmaktan mı bıktınız, sürekli kan görmekten mideniz mi bulandı, huzurlu ve eğlenceli bir oyun mu arıyorsunuz? Bir havyanat bahçesinin sahibi olmanın keyfini yaşamak istemez misiniz? İşte tam sizlik bir oyun: ZooMumba size eğlenceli, öğretici, kavgasız ve gürültüsüz bir oyun zevki yaşatacak.

Sponsorlu Reklamlar

ZooMumba‘da çitlerle çevirdiğiniz alanlara dişi ve erkek hayvanlar yerleştirebilirsiniz. Üstelik bir müddet sonra yavru hayvanlarınız da oluyor. Çitlere yerleştirdiğiniz hayvanların ihtiyaçlarını, yiyeceklerini karşılamalısınız. Onlarla oyunlar oynayarak hayvanlarınızın mutluluğunu artırabilirsiniz.

Oyunda yerleştirdiğiniz çitlere yollar yaparak, hayvanat bahçenizi ziyaret eden müşterilerinizin gezinti yapmalarını sağlarsınız. Üstelik seviyeniz ilerledikçe ziyaretçileriniz için büfeler ve binalar yaparak onları daha mutlu yapabilirsiniz. Aynı zamanda giriş ücretini toplayarak hayvanat bahçenizi sürekli büyütebilirsiniz.

ZooMumba’da kısaca amaç daha güzel bir hayvanat bahçesi yaparak daha çok müşteri toplamak, müşterileri memmun ederek de daha da fazla müşteri kazanmak. Oyunu bir nevi similasyon oyunu olarak düşünebilirsiniz. Çünkü, hayvanat bahçenizi ziyaret eden kişiler arttıkça daha çok çöp birikecek, sorunlar ortaya çıkacak. Sizde bu sorunları çözmek için uğraşacaksınız. Tam bir işletme müdürü olacaksınız.

Oyunda safariye çıkarak hayvanlar hakkında bilgi edinecek ve bu bilgileri kullanarak hayvan türlerinizi, sayısını artıracaksınız. Unutmayın hayvanları ne kadar memmun ederseniz, hayvanat bahçeniz o kadar güzel olacaktır.

 

Zoomumba Oyun Kayıt Sayfası

 

Oyun tarayı tabanlı bir oyun olduğu için yapmanız gereken tek şey aşağıda bulunan ZooMumba Kaydol butonuna tıklamak ve kayıt olmaktır. Kayıt işleminden sonra oyununuzu istediğiniz yerden internete bağlanarak oynayabilirsiniz.

Zoomumba Kayıt

Zoomumba Kayıt