Ve uzun zamandır beklenen bir haberle ve artık Tüklerin de tamamen kendi ürettiği bir oyunla yani Zula Kaydol ile karşınızdayız. Oyunumuzun adı Kula ve tamamen Türk yapımı bir oyun. 1 GB civarında yer alan boyutu ve kolayca kayıt olabilmeniz için tasarlanmış sayfaları sayesinde oyuna kısa sürede başlayabilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

Öncelikli olarak yapmanız gereken kayıt sayfasına ulaşmak ve daha sonra da oyunun 1 GB büyüklüğünde ki dosyasını indirmek. Bundan sonrası ise oldukça basit ve 15 yaşından büyük her kullanıcının yaşayabileceği bir deneyim.

Zula Kayıt Resmi

Zula Kayıt Resmi

Oyuna girdiğiniz andan itibaren bir Türkiye panoraması ile karşılaşıyorsunuz. Bu da demek oluyor ki oyun Türkiye’nin tanıtımına oyun Dünyasında ağırlık vermiş durumda. Artık yapmanız gereken kesinlikle bir online oyun hastası olarak oyuna başlamak olmalıdır. Sultan Ahmet’den Beyoğlu’na, buradan adalara yada Ankara Kızılay’a kadar Türkiye’den seçilme bölgelere de oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Zula

Zula

Zula oyununda öncelikle istediğiniz bölgede etkinlik yapma hakkına sahipsiniz. Yani İstanbul metrolarında, etrafı yakıp yıkana kadar savaşabilirsiniz. Son zamanlar da ülkemizin bir kaderi olan terör saldırılarının aynısını oyun içerisine entegre edebilir ve onları etkisiz hale getirebilirsiniz. Biraz da olsa sinirlerin boşalmasını sağlayabilirsiniz. Her şey sizin elinizde.

Oyunumuz Kurtlar Vadisi dizisinden etkilenmiş olacak ki, Zula adlı devlet yapılanmasının karşısına Gladyo gibi bir düşman koymuş ve bunu da oldukça iyi şekilde entegre etmiş. Siz istediğiniz tarafı seçebilirken, karşı tarafında kuvvet seviyesini belirleyebiliyor ve başabaş yada ezik bir mücadeleye başlayabiliyorsunuz.

Oyun oldukça eğlenceli ve gerçekçi denilebilir. Türkiye gibi yeni piyasaya girmiş bir ülkeden çıkan, ve şartlara göre iyi sayılabilecek bir oyun.

Siz de Zula oyununa kayıt olabilir ve deneyebilirsiniz.

Zula Oyununa Kaydol

Zula Oyununa Nasıl Kayıt Olabilirsiniz?

Öncelikle yönlendiğiniz sayfa aracılığı ile kayıt aşamasını gerçekleştirmek zorundasınız.

Belirtilen alanları doldurmanız ve daha sonra da şartlar ve kuralları kabul ettikten hemen sonra Hemen Oluştur butonunu tıklamanız gerekiyor. Bu işlemden sonra ise artık kayıtlı bir kullanıcı oluyorsunuz ve web sitesinin sunduğu bütün hizmetlerden yararlanabiliyorsunuz.

Zula KAyıt Sayfası

Zula KAyıt Sayfası